ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Головна

Новини

Молодіжна політика

Європейська інтеграція

Протидія корупції

Архів


© 2021 Херсонський регіональний центр підвищення кваліфікації
ks.cppk@ukr.net

 

 

Новини Центру 17.05 - 21.05 2021 року

Цього тижня підвищують свій фаховий рівень спеціалісти служб персоналу структурних підрозділів Херсонської облдержадміністрації та райдержадміністрацій за короткостроковою програмою.

* Програмою передбачено розкриття питань:
- поновлення на роботі, скасування наказів про звільнення, притягнення до дисциплінарної відповідальності (Березняк А. А)
- щодо діяльності служб персоналу.
- кадрового діловодства. Етики поведінки державних службовців (Янас О. М. )

* Заплановане проведення тренінгу психологічного спрямування:
"Особистість у соціально-психологічній взаємодії" (Ковальська Н. М)

Посилання на нашу сторінку в facebook

Для спеціалістів служб персоналу структурних підрозділів ХОДА необхідно пройти анкетування за посиланням, для вивчення проблематики щодо внутрішнього аудиту
Анкетування для вивчення проблематики щодо внутрішнього аудиту

***********************************************************************************************************

Новини Центру 29.03 - 02.04 2021 року

Розпочато навчання першої групи заступників голів сільських та селищних рад територіальних громад за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою.

Сьогодні, заступник начальника Міжрегіонального управління по Херсонській області Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Оксана Янас , провела заняття на теми:
* Коментар щодо новацій до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"
* Доброчесність та етика поведінки посадових осіб органів місцевого самоврядування


В першу сесію занять заплановано розкриття питань щодо:
* Реформування врядування в Україні. Державна політика щодо місцевого самоврядування в умовах децентралізації (Вікторія Філіппова)
* Мова як складова національної культури. Сучасні вимоги до усного та писемного офіційно-ділового мовлення
* Дотримання правил службового діловодства (Тетяна Окуневич)***********************************************************************************************************

Новини Центру 22 - 26 березня 2021 року

На цьому тижні було розпочато навчання за спеціальною короткостроковою програмою для керівників (спеціалістів) фінансових органів райдержадміністрації, міськвиконкомів, сільських та селищних рад територіальних громад.

В програму було включено розкриття наступних тем:
* Дохідна частина місцевих бюджетів області;
* Формування, складання та виконання місцевих бюджетів області;
* Основи гендерно орієнтованого бюджетування;
* Особливості здійснення видатків на соціальний захист населення, фізичну культуру та спорт;
* Децентралізація фінансової системи. Бюджетний процес на місцевому рівні;
* Планування та виконання видатків місцевих бюджетів у галузях соціальної сфери;
* Складання та розгляд бюджетних запитів і Паспортів програм;
* Формування та використання коштів спеціального фонду та окремих видатків загального фонду місцевих бюджетів області;
* Нове в антикорупційному законодавстві України;
* Запобігання проявам корупції в фінансових органах.

***********************************************************************************************************

Новини Центру 18 - 19 березня 2021 року

Херсонський регіональний центр підвищення кваліфікації 18 березня 2021 року розпочав навчання першого модулю за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації «Управління об’єднаними територіальними громадами для менеджерів» в рамках програми DOBRE, що реалізується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Керівник напряму «менеджери» - Білорусов Сергій Георгійович, директор Центру, к.т.н., доцент, заслужений працівник освіти України.
Тренер за модулем «Місцеве самоврядування: концепції, моделі і практика в Україні» - Вольська Олена Михайлівна, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування ДВНЗ «Херсонський державний аграрно-економічний університет».
Адміністратори програми DOBRE за напрямом «менеджери» по Херсонській області – Сипко Юлія Олегівна та Головченко Валентина Миколаївна.

У територіальній громаді з’явилась унікальна можливість підвищити рівень спроможності працівників якісно виконувати покладені на них функції та ефективно реагувати на виклики сьогодення, а також долучитися до майбутніх проєктів «DOBRE». По закінченню навчання випускники отримають свідоцтво про завершення післядипломного навчання, видане Краківським економічним університетом та відповідний сертифікат Херсонського регіонального центру підвищення кваліфікації, що підтверджує завершення програми підвищення професійної кваліфікації працівників органів публічної влади із зазначенням обсягу кредиту Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи відповідно до чинного законодавства.

Участь у навчанні взяли 9 територіальних громад Херсонської області (27 учасників). Заняття проходили у дистанційному форматі і мали дуже активне обговорення сучасних питань розвитку місцевого самоврядування. Слухачі розповідали про досягнення територіальних громад, стратегію розвитку, а також означили існуючі проблеми, вели дискусію, розробляли логотип власної тергромади. По закінченню модуля професійної програми закріпили отриманні знання тестуванням та онлайн обговоренням.

©Ця программа стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) і не обов'язково відображає точку зору USAID чи Уряду Сполучених Штатів.***********************************************************************************************************

Новини Центру 15 - 19 березня 2021 року

На цьому тижні в Херсонському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання I групи за спеціальною професійною програмою для секретарів сільських та селищних рад територіальних громад (2 кредити ЄКТС).

Зміст програми було сформовано з урахуванням професійних потреб секретарів.
* Вчинення нотаріальних дій посадовими особами (Негра О. А. - голова відділення Нотаріальної палати України в Херсонській області)
* Повноваження Уповноваженого з прав людини. Щорічний звіт Уповноваженого з прав людини (Тропіна Оксана Леонідівна - регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області)
* Основні цифрові навички посадової особи. Основи кібергігієни (Живіцький Ігор Юрійович - провідний фахівець Центру)
* Коментар щодо новацій до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"
* Кадрове діловодство в територіальних громадах (Янас Оксана Миколаївна - заступник начальника Міжрегіональне управління НАДС в Одес, Микол, Херсон обл.)
* Правова консультація щодо діяльності секретарів сільських, селищних рад територіальних громад (Андрій Березняк - адвокат, експерт Інституту політичної освіти, експерт ПРООН)
* Дотримання правил службового діловодства. Мова як складова національної культури. Сучасні вимоги до усного та писемного офіційно-ділового мовлення (Окуневич Тетяна Григорівна - доцент кафедри української філології та журналістики ХДУ, к.п.н)
* Природа та причини виникнення конфліктів (Ковальська Наталія Михайлівна - доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування ХНТУ, к.п.н)
Та багато інших питань.

Слухачі приймають активну участь у обговоренні, радо спілкуються, відмічають, що навчання в аудиторії та консультації з практиками - є більш дієвими та змістовними, ніж участь в online навчанні.

***********************************************************************************************************

Новини Центру 08 - 14 березня 2021 року

Навчання цього тижня було символічним.

Напередодні професійного свята землевпорядників України, яке будуть відзначати 13 березня, в Херсонському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершили навчання за спеціальною короткострокового програмою фахівці із земельних питань сільських та селищних рад територіальних громад.

Для проведення занять було запрошено представників:
• Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області-Зінову Оксану Адамівну та Момот Галину Іванівну
• ТОВ "Херсонземпроект"- Романчу Андрія Сергійовича
• Державного підприємства "Херсонгеоінформ"
Дякуємо за співпрацю! Зі святом Вас!

***********************************************************************************************************

Новини Центру 02 березня 2021 року

Вчора було проведено навчання посадових осіб Суворовської районної у м. Херсоні ради за загальною короткостроковою програмою "Мова як складова національної культури. Сучасні вимоги до усного та писемного офіційно-ділового мовлення".

Слухачі та працівники Херсонського регіонального центру підвищення кваліфікації вдячні Окуневич Тетяні Григорівні- доценту української філології та журналістики факультету української й зарубіжної філології та журналістики Херсонського державного університету, к.п.н. за розкриття основних змін у правописі.***********************************************************************************************************

Новини Центру 22 - 26 лютого 2021 року

Закінчилося он-лайн навчання спеціалістів з питань цивільного захисту та оборонної роботи районний державних адміністрацій, міськвиконкомів та територіальних громад. Для роз'яснення ключових питань було запропоновано підключення до навчального процесу керівного складу територіальних громад (перший день навчання).

Працівники Херсонського регіонального центру підвищення кваліфікації висловлюють щиру подяку за активну участь у проведенні занять представників:
* Головного управління ДСНС України у Херсонській області
* Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської облдержадміністрації
* Херсонського навчально-методичного центру цивільного захисту
* Південного регіонального центру страхового фонду документації
* Херсонського ОТЦК та СП (військовий комісаріат)
* Юридичного супроводження. Адвоката Березняка А. А.


Протягом навчання слухачам було надано:
відповіді на актуальні питання в цій галузі, а також методичні матеріали у вигляді лекцій, презентацій, рекомендацій для самостійного вивчення.

*** 122 посадові особи отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.


Традиційно, на цьому тижні було проведено навчання за короткостроковою програмою для працівників апарату та структурних підрозділів Херсонської обласної державної адміністрації. Тематика навчання цього тижня: "Практика розгляду судами справ про корупцію".

***********************************************************************************************************

Новини Центру 8 - 12 лютого 2021 року

Підходить до кінця другий тиждень лютого.
Продовжуємо підвищувати кваліфікацію державних службовців та посадових осіб.

Планом-графіком підвищення кваліфікації було заплановано та проведено 8-10 лютого навчання для спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, відповідальних за роботу щодо запобігання та виявлення корупції в органах державної влади.

Також, 9 та 11 лютого було проведено навчання за короткостроковими програмами:
* Доступ до публічної інформації та її використання
* Виконання законодавства України щодо запобігання торгівлі людьми***********************************************************************************************************

ПЕРШИЙ ТИЖДЕНЬ ЛЮТОГО 2021.

Для Херсонского регіонального центру підвищення кваліфікації видався жвавим та насиченим. Працівники Центру встигли засумувати за слухачами під час локдауну, тому радо чекали лютого.

Були підготовлені та проведені навчання за короткостроковими програмами:
* для спеціалістів з кадрових питань сільських та селищних рад територіальних громад (01-03 лютого)
* для посадових осіб та депутатів Суворовської районної у м. Херсоні ради Суворовська районна у м. Херсоні рада (2 групи, 3 лютого)
* для посадових осіб Голопристанської міської ради (4 лютого)
* для державних службовців апарату Херсонської обласної державної адміністрації (2 лютого)
* для державних службовців структурних підрозділів ХОДА. (4 лютого)


Для проведення занять, консультацій, практичних занять запрошувалися:

Оксана Миколаївна Янас - заступник начальника Міжрегіонального управління НАДС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі
Лилия Іванівна Осипова - заступник директора Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів
Вікторія Дмитрівна Філіппова - професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування ХНТУ, доцент, к.е.н
Андрій Анатолійович Березняк - адвокат, експерт Інституту політичної освіти, ПРООН


До попередніх новин ( Архів ) >>>