© 2019 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

ІV квартал
Жовтень


Про навчання державних службовців апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років.

30.09 - 04.10.2019

30 вересня – 4 жовтня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію за професійною програмою державних службовці апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років.

Детальніше >>>

Про проведення тематичного короткотермінового семінару для працівників територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

01 - 03.10.2019

З 01 по 03 жовтня 2019 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій було проведено тематичний короткотерміновий семінар для працівників територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

Детальніше >>>

Про проведення семінару для державних службовців Херсонської юстиції.

07 - 17.10.2019

З 07 по 17 жовтня 2019 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено цикл тематичних короткотермінових семінарів для державних службовців Херсонської юстиції категорії «Б» і «В».

Детальніше >>>

Про навчання державних реєстраторів райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

15 - 16.10.2019

15 - 16 жовтня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію за програмою короткотермінового семінару державні реєстратори райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Детальніше >>>

Про круглий стіл для керівників апаратів та фахівців служб управління персоналом місцевих державних адміністрацій Херсонської області.

24.10.2019

24 жовтня 2019 року в Центрі фахівцями Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі був проведений круглий стіл для керівників апаратів та фахівців служб управління персоналом місцевих державних адміністрацій Херсонської області.

Детальніше >>>

Про робочий візит в Біленківську об’єднану територіальну громаду Запорізької області.

28 - 30.10.2019

З 28 по 30 жовтня включно, в рамках пілотування проекту «Розумна взаємодія», начальник навчально-методичного відділу Центру Назарчук Ганна Миколаївна перебувала з робочим візитом в Біленківській об’єднаній територіальній громаді Запорізької області.

Детальніше >>>

Про навчання начальників відділів сільських та селищних рад ОТГ.

28 - 30.10.2019


28 – 30 жовтня в Центрі відбулося навчання начальників відділів сільських та селищних рад ОТГ.

Детальніше >>>

Листопад


Про семінар-навчання для фахівців служб управління персоналом структурних підрозділів Херсонської обласної державної адміністрації.

06.11.2019


06 листопада 2019 року в центрі відбувся семінар-навчання для фахівців служб управління персоналом структурних підрозділів Херсонської обласної державної адміністрації на тему: «Порядок роботи конкурсної комісії».

Детальніше >>>

Про навчання начальників відділів сільських та селищних рад ОТГ.

07.11.2019


07 листопада 2019 року в Центрі відбувся семінар-тренінг з працівниками апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації «Організація робочого часу державного службовця. Тайм-менеджмент», який із слухачами провів Білорусов С.Г. директор Центру, кандидат наук, магістр державного управління.

Про навчання керівників (спеціалістів) з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрацій та міськрайвиконкомів.

11 - 13.11.2019

11 - 13 листопада 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію за програмою короткотермінового семінару керівники (спеціалісти) з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрацій та міськрайвиконкомів.

Детальніше >>>

Про навчання спеціалістів з питань мобілізаційної роботи структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

27.11.2019

27 листопада 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію за програмою короткотермінового семінару спеціалісти з питань мобілізаційної роботи структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

Детальніше >>>

Грудень