© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

ІV квартал
Жовтень


Про навчання посадових осіб обласної, районних та міських рад, які працюють в органах місцевого самоврядування до 1 року або які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років за професійною програмою.

01 - 05.10.2018

01 – 05 жовтня 2018 року в Центрі відбулося навчання посадових осіб обласної, районних та міських рад, які працюють в органах місцевого самоврядування до 1 року або які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років за професійною програмою.

Детальніше >>>
Про навчання працівників служб персоналу територіальних органів центральних органів влади.

02.10.2018

02 жовтня 2018 року в Центрі заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м.Севастополі Янас Оксана Миколаївна провела навчання працівників служб персоналу територіальних органів центральних органів влади з питань порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців: визначення результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій Б і В.
Про щотижневий тематичний короткотерміновий семінар для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

04.10.2018

04 жовтня 2018 року в Центрі відбувся щотижневий тематичний короткотерміновий семінар для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації «Стратегія реформування державного управління. Питання формування ефективного інституту державної служби та позитивного іміджу органів влади в контексті реалізації Стратегії реформ – 2020», якого Білорусов Сергій Гергійович - директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат техн.наук, магістр державного управління провів лекцію на зазначену тему та тренінг «Формування позитивного іміджу органу державної влади»
Про передачу звіту про надання послуг з виконання наукового дослідження (науково-дослідної роботи) «Політика децентралізації влади в Україні: публічне управління гуманітарною, соціальною та політичною сферами».

09.10.2018

Передача звіту про надання послуг з виконання наукового дослідження (науково-дослідної роботи) «Політика децентралізації влади в Україні: публічне управління гуманітарною, соціальною та політичною сферами» завідувачем кафедри гуманітарних та соціально-політичних наук ОРІДУ НАДУ при Президентові України Сергієм Поповим директору Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Сергію Білорусову.

Детальніше >>>
Про щотижневий тематичний короткотерміновий семінар для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

11.10.2018

11 жовтня 2018 року в Центрі відбувся щотижневий тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації - лекція «Партнерство «Відкритий Уряд» – підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності Уряду України та окремих центральних органів державної влади» та тренінг «Визначення скалових відкритості та прозорості місцевого органу державної влади», який провів Білорусов Сергій Гергійович - директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат техн.наук, магістр державного управління.
Про семінар - тренінг «Розробка та управління проектами з залученням прямих іноземних інвестицій (ПІІ).

16 - 18.10.2018


16 – 18 жовтня 2018 року в Центрі відбувся семінар - тренінг «Розробка та управління проектами з залученням прямих іноземних інвестицій (ПІІ) для регіонального та місцевого розвитку» для фахівців об’єднаних територіальних громад.

Детальніше >>>
Про щотижневий тематичний короткотерміновий семінар для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

18.10.2018

18 жовтня 2018 року в Центрі відбувся щотижневий тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації тренінг «Принципи відкритості та прозорості діяльності органів публічної влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації», який провів Білорусов Сергій Гергійович - директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат техн.наук, магістр державного управління.
Про участь у зустрічі з метою обговорення шляхів реалізації на території області естонсько-українського проекту «Стійка Україна».

18.10.2018

18 жовтня 2018 року директор Центру Сергій Білорусов та вчений секретар Центру Валентина Головченко прийняли участь у зустрічі з керівництвом області та представниками Міжнародного центру безпеки і оборони ICDS з Естонії – Дмитром Теперіком та Григорієм Синьківом, а також з головою Центру прогресивних комунікацій в Україні Євгеном Оніщуком, з метою обговорення шляхів реалізації на території області естонсько-українського проекту «Стійка Україна».

Детальніше >>>
Про тематичний короткотерміновий семінар для начальників управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій.

22 - 23.10.2018


22 - 23 жовтня 2018 року в Центрі відбувся тематичний короткотерміновий семінар для начальників управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій.

Детальніше >>>
Про навчальний семінар для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

24.10.2018


24 жовтня 2018 року в Центрі відбувся навчальний семінар для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, на який були запрошені представники інститутів громадянського суспільства та Громадської ради при обласній державній адміністрації.

Детальніше >>>
Про щотижневий тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

25.10.2018

25 жовтня 2018 року в Центрі відбувся щотижневий тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації тренінг «Новели Закону України «Про державну службу»: зміст та шляхи реалізації», який провела головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, АРК та м.Севастополі Яновська Ольга Володимирівна.
Про участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції за міжнародною участю, яка проводилась на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

26.10.2018

26 жовтня 2018 року директор Центру Сергій Білорусов був запрошений та прийняв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції за міжнародною участю «Реформування публічного управління та адміністрування: теорія, практика, міжнародний досвід», яка проводилась на базі Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

Детальніше >>>
Про навчання керівників (спеціалістів) управлінь, відділів економіки райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

29 - 30.10.2018


29 - 30 жовтня 2018 року в Центрі відбулося навчання керівників (спеціалістів) управлінь, відділів економіки райдержадміністрацій та міськвиконкомів за програмою тематичного короткотермінового семінару.

Детальніше >>>


Листопад


Про підписання плану спільних заходів.

05.11.2018

Підписання плану спільних заходів Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в особі директора Центру Сергія Білорусова, Херсонського національного технічного університету в особі ректора університету Юрія Бардачова та Міжрегіонального управління Національного агенства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АР Крим та м. Севастополі в особі заступника начальника управління Оксани Янас щодо співпраці в галузі підготовки кадрів публічних службовців на 2018-2020 роки.

Про навчання керівників (спеціалістів) служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міськрайвиконкомів.

05.11.2018


05 – 07 листопада 2018 року в Центрі відбулося навчання керівників (спеціалістів) служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міськрайвиконкомів за програмою тематичного короткотермінового семінару.

Детальніше >>>
Про проведення навчання за професійною програмою для фахівців із соціальної роботи щодо виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб).

05 - 09.11.2018

З 5 по 9 листопада 2018 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшли підвищення кваліфікації за професійною програмою фахівці із соціальної роботи щодо виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб).

Детальніше >>>
Про семінар для начальників (спеціалістів) відділів органів праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міськвиконкомів.

08 - 10.11.2018

08 – 10 жовтня 2018 року в Центрі відбувся тематичний короткотерміновий семінар для начальників (спеціалістів) відділів органів праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міськвиконкомів.

Детальніше >>>
Про проведення тематичного короткотермінового семінару для працівників Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

08 та 13.11.2018

8 та 13 листопада 2018 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій було проведено тематичні короткотермінові семінари для працівників Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

Детальніше >>>
Про навчання новообраних старост сільських та селищних рад.

12 - 14.11.2018

12 – 14 листопада 2018 року в Центрі відбулося навчання новообраних старост сільських та селищних рад за програмою тематичного короткотермінового семінару.

Детальніше >>>
Про проведення тематичного короткотермінового семінару для працівників Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

14.11.2018


14 листопада 2018 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій було проведено тематичний короткотерміновий семінар для працівників Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

Детальніше >>>
Про щотижневий тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

15.11.2018

15 листопада 2018 року у Центрі відбувся щотижневий короткотерміновий семінар для працівників структурних підрозділів облдержадміністрації «Етичні норми поведінки державних службовців відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», який провела слухачам Головченко Валентина Миколаївна – учений секретар Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Про участь у семінарі “Забезпечення гендерного паритету на публічній службі”.

21 - 22.11.2018

22 листопада 2018 року у Національному агентстві України з питань державної служби (НАДС) у рамках Робочої групи (Панелі) “Врядування та реформа державного управління” Тематичної платформи 1 “Зміцнення інститутів та забезпечення належного врядування” ініціативи ЄС “Східне партнерство” відбувся семінар “Забезпечення гендерного паритету на публічній службі”, у якому прийняв участь директор Центру Сергій Білорусов.

Детальніше >>>
Про навчання начальників, спеціалістів, відповідальних за ведення мобілізаційної роботи та взаємодію з правоохоронними органами в структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомах.

26 - 28.11.2018

26 – 28 листопада 2018 року в Центрі відбулося навчання начальників, спеціалістів, відповідальних за ведення мобілізаційної роботи та взаємодію з правоохоронними органами в структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомах за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>
Про щотижневий тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

29.11.2018

29 листопада 2018 року в рамках щотижневого навчання для працівників структурних підрозділів облдержадміністрації відбувся тренінг «Психологічні аспекти спілкування, особливості невербального спілкування», який провела Туркот Тетяна Іванівна – доцент «Херсонської академії неперервної освіти» Херсонської обласної ради, кандидат педагогічних наук.
Про участь у засіданні обласної Ради регіонального розвитку.

30.11.2018

30 листопада 2018 року директор Центру Сергій Білорусов прийняв участь у засіданні обласної Ради регіонального розвитку, яке відбулось в актовій залі Херсонського державного університету. На зустрічі розглядалися питання перспективи розвитку Херсонщини.

Детальніше >>>


Грудень


Про участь у Міжнародній конференції «Навчання та розвиток на державній службі: досвід інших країн».

03.12.2018

03 грудня 2018 року заступник директора, начальник навчально-організаційного відділу Центру Левадна Тетяна взяла участь у Міжнародній конференції «Навчання та розвиток на державній службі: досвід інших країн», метою якої визначено сприяння побудови ефективної системи професійного розвитку державних службовців в Україні через широке ознайомлення із найкращим міжнародним досвідом.

Детальніше >>>
Про навчання голів об’єднаних територіальних громад.

03 - 05.12.2018

3-5 грудня 2018 року в Центрі відбулося навчання голів об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного короткотермінового семінару.

Детальніше >>>
Про участь у засіданні круглого столу «Розвиток кадрового потенціалу місцевого самоврядування в Україні».

12.12.2018

12 грудня 2018 року директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Сергій Білорусов взяв участь у засіданні круглого столу «Розвиток кадрового потенціалу місцевого самоврядування в Україні», що відбувся в Національній академії державного управління при Президентові України. Круглий стіл проводився задля обговорення у фаховому середовищі важливих питань кадрового потенціалу та професіоналізації служби в органах місцевого самоврядування.

Детальніше >>>
Про участь у роботі VII міжнародної науково-практичної конференції «Розумовські зустрічі».

13 - 14.12.2018

Директор Центру Сергій Білорусов 13 та 14 грудня 2018 року взяв участь у роботі VII міжнародної науково-практичної конференції «Розумовські зустрічі» та виступ із доповіддю на тему: «Сучасне бачення розвитку регіону та застосування компетентнісного підходу в діяльності органів публічної влади».

Детальніше >>>