© 2020 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

ІII квартал
Про навчання державних службовців обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій, які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років.

21 - 25.09.2020

21 – 25 вересня 2020 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію державні службовці обласної державної адміністрації та райдержадміністрацій, які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років.


Детальніше >>>Про навчання спеціалістів служб персоналу апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій.

15-16.09.2020

15 – 16 вересня 2020 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію за програмою короткострокового семінару спеціалісти служб персоналу апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій.


Детальніше >>>Про навчання державних службовців, які працюють на державній службі до 1 року в апараті та структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністрацій.

07-11.09.2020

07 – 11 вересня 2020 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію за професійною програмою державні службовці, які працюють на державній службі до 1 року в апараті та структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністрацій.


Детальніше >>>