© 2019 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

ІII квартал
Липень


Серпень


Про навчання за програмою курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю».

09.08.2019

09 серпня 2019 року в рамках проекту Програми розвитку Організації Об‘єднаних Націй в Україні (ПРООН) «Сприяння реформі державної служби шляхом посилення взаємодії державних органів виконавчої влади з громадськістю», який реалізується у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби та Секретаріатом Кабінету Міністрів України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії відбулося навчання за програмою курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю».

Детальніше >>>

Вересень


Про навчання молодих спеціалістів, які працюють на державній службі до 1 року, в рамках роботи Регіональної школи лідерства.

02 - 06.09.2019


02-06 вересня 2019 року відбулося навчання молодих спеціалістів, які працюють на державній службі до 1 року, в рамках роботи Регіональної школи лідерства.

Детальніше >>>

Про навчання державних службовців, які працюють на державній службі до 1 року в апараті та структурних підрозділів облдержадміністрації.

09 - 13.09.2019

09 – 13 вересня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію про навчання державних службовців, які працюють на державній службі до 1 року в апараті та структурних підрозділів облдержадміністрації за професійною програмою.

Детальніше >>>

Про навчання посадових осіб, районних та міських рад, які працюють в органах місцевого самоврядування до 1 року, або які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років.

16 - 20.09.2019

16 – 20 вересня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію за професійною програмою посадові особи, районних та міських рад, які працюють в органах місцевого самоврядування до 1 року, або які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років.

Детальніше >>>

Про навчання керівників (спеціалістів) загальних відділів міських та районних рад.

23 - 25.09.2019

23 - 25 вересня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію за програмою короткотермінового семінару керівники (спеціалісти) загальних відділів міських та районних рад.

Детальніше >>>