© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

ІII квартал
Липень


Про проведення «круглого столу» на тему «Міжсекторна взаємодія влади та громади в інтеграційних проектах: досвід, проблеми та перспективи».

06.07.2018

6 липня 2018 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося засідання «круглого столу» на тему «Міжсекторна взаємодія влади та громади в інтеграційних проектах: досвід, проблеми та перспективи».

Детальніше >>>
Про навчання фахівців служб персоналу структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

11.07.2018


11 липня 2018 року в Центрі відбулося навчання фахівців служб персоналу структурних підрозділів обласної державної адміністрації з питань проведення конкурсу щодо прийняття на посаду державних службовців.
Про навчання фахівців служб персоналу територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

12.07.2018


12 липня 2018 року в Центрі відбулося навчання фахівців служб персоналу територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з питань проведення конкурсу щодо прийняття на посаду державних службовців.
Про семінар-нараду з питань реалізації повноважень у сфері державної служби в районних державних адміністраціях.

15 - 16.07.2018

15 – 16 липня 2018 року в м. Скадовськ для керівників апарату районних державних адміністрацій, керівників структурних підрозділів апарату Херсонської обласної державної адміністрації відбувся семінар-нарада з питань реалізації повноважень у сфері державної служби в районних державних адміністраціях.

Детальніше >>>


Серпень


Вересень


Про навчання слухачів Регіональної школи лідерства та молодих державних службовців, які працюють на державній службі до 1 року.

27.08 - 07.09.2018


27 серпня – 07 вересня 2018 року в Центрі відбулося навчання слухачів Регіональної школи лідерства та молодих державних службовців, які працюють на державній службі до 1 року.

Детальніше >>>
Про проведення тематичного короткотермінового семінару для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області та державних службовців територіальних органів Державної казначейської служби України Херсонської області.

17 - 19.09.2018

З 17 по 19 вересня 2018 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації було проведено тематичні короткотермінові семінари з питань запобігання корупції та проходження державної служби в органах державної влади.

Детальніше >>>
Про навчання державних службовців апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років.

17 - 21.09.2018

17 – 21 вересня 2018 року в Центрі відбулося навчання державних службовців апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 3-х років.

Детальніше >>>
Про навчання державних службовців структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, працівники виконавчих комітетів міських рад, які відповідають за ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних.

25 - 27.09.2018

25 – 27 вересня 2018 року в Центрі відбулося навчання державних службовців структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, працівники виконавчих комітетів міських рад, які відповідають за ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>
Про щотижневий тематичний короткотерміновий семінар для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

27.09.2018

27 вересня 2018 року в Центрі відбувся щотижневий тематичний короткотерміновий семінар для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації «Мова як складова національної культури. Сучасні вимоги до усного та писемного офіційно-ділового мовлення в органах державної влади», який провела Окуневич Тетяна Григорівна – доцент кафедри українського мовознавства інституту філології і журналістики Херсонського державного університету, к.п.н.