© 2009 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
cppk@list.ru

 

 

Серпень

21.08.2015 Про проведення міжрегіональної веб-конференції

21 серпня 2015 року ХОЦППК взяв учать в міжрегіональній конференції у веб-форматі з нагоди святкування 24-ої річниці Незалежності України та з питань підготовки професійних програм підвищення кваліфікації.

Вересень

25.09.2015 Про навчання державних службовців, які працюють на державній службі до 1 року в апараті та структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністрацій

З 21 по 25 вересня в Херсонському обласному центрі перепідготовки підвищували свій професійний рівень державні службовці, які працюють на державній службі до 1 року в апараті та структурних підрозділах облдержадміністрації. Навчання проходило за професійною програмою та в тому числі за програмою тематичного короткотермінового семінару з питань запобігання та протидії корупції.

23.09.2015 Про проведення семінару

23 вересня 2015 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищеня кваліфікації відбувся семінар на тему: «Польський досвід та український шлях до децентралізації – питання та відповіді». Зазначений захід проходить в рамках проекту «Децентралізація на практиці. Польський досвід місцевого самоврядування та нові рішення в Україні».

09.09.2015 Про навчання спеціалістів у справах дітей райдержадміністрацій

З 07 по 09 вересня 2015 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців підвищували свій професійний рівень спеціалісти у справах дітей райдержадміністрацій. Навчання проходило за програмою короткотермінового семінару.

04.09.2015 Про нагороду Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

4 вересня 2015 року в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі були оголошені підсумки регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України 2015 року”. У номінації „Послуги навчання” перемогу одержав Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

04.09.2015 Про навчання керівників відділів культури райдержадміністрацій, міськвиконкомів

02 – 04 вересня в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшли навчання за програмою короткотермінового семінару керівники відділів культури райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

03.09.2015 Про проведення тематичного семінару «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі»

03 вересня 2015 року на базі Херсонського ЦППК пройшов тематичний короткостроковий семінар за темою: «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та осіб, зарахованих до кадрового резерву на ці посади.

03.09.2015 Про проведення семінару «Сучасні підходи до регіональної політики та публічного адміністрування»

21 серпня 2015 року ХОЦППК взяв учать в міжрегіональній конференції у веб-форматі з нагоди святкування 24-ої річниці Незалежності України та з питань підготовки професійних програм підвищення кваліфікації.