© 2020 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

ІI квартал
В квітні 2020 року розпочався процес проведення навчання окремих категорій службовців органів публічної влади в дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM.

Першими протягом двох тижнів пройшли навчання викладачі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації за участі тренерів Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету в рамках співпраці у проєкті «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE).

З 24 квітня цього року розпочався процес дистанційного навчання державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області за темою: «Ефективне планування роботи та орієнтація на результат» та державних службовців органів прокуратури Херсонської області на тему: «Управління змінами в умовах проведення структурних реформ». На сучасному етапі йде підготовка подальшого проходження навчання в он-лайн режимі для різних категорій публічних службовців.