© 2019 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

ІI квартал
Квітень


Про співпрацю з кафедрою державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету.

01.04.2019

01 квітня 2019 року в межах співпраці завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Іван Лопушинський урочисто вручив директору Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Сергію Білорусову колективну монографію «Громадівська модель самоврядування в Україні».

Детальніше >>>

Про навчання керівників (спеціалістів) відділів освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад.

08 - 10.04.2019

08 – 10 квітня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію керівники (спеціалісти) відділів освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про навчання спеціалістів апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, відповідальних за роботу із зверненнями громадян.

16 - 18.04.2019

16 - 18 квітня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію спеціалісти апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, відповідальних за роботу із зверненнями громадян за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про семінар-тренінг «Реалізація Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми».

18.04.2019

18 квітня 2019 року відбувся семінар-тренінг «Реалізація Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми», який провели Литвиненко Вячеслав Павлович – завідувач методичним кабінетом Центру та Левадна Тетяна Володимирівна – заступник директора, начальник навчально-організаційного відділу Центру, магістр державного управління.

Про навчання керівників апаратів райдержадміністрацій.

24 - 25.04.2019

24 – 25 квітня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію керівники апаратів райдержадміністрацій за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Травень


Про навчання керівників (спеціалістів) фінансових управлінь (відділів) райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

06 - 08.05.2019

06 – 08 травня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію керівники (спеціалісти) фінансових управлінь (відділів) райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Детальніше >>>

Про семінар-тренінг «Пріоритети Стратегії сталого розвитку України: «Стратегія – 2020».

16.05.2019


16 травня 2019 року в Центрі відбувся семінар-тренінг «Пріоритети Стратегії сталого розвитку України: «Стратегія – 2020». Виклики сьогодення», який провів з працівниками апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації Білорусов С.Г. – директор центру, магістр державного управління.

Про навчання керівників (спеціалістів) відділів ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрацій.

21 - 22.05.2019

21 – 22 травня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію керівники (спеціалісти) відділів ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрацій, міськвиконкомів, міськрайвиконкомів за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про семінар-тренінг «Дотримання вимог службового діловодства. Основні види документів та вимоги до їх оформлення в органах публічної влади».

23.05.2019


23 травня 2019 року в Центрі відбувся щотижневий семінар-тренінг «Дотримання вимог службового діловодства. Основні види документів та вимоги до їх оформлення в органах публічної влади», який провела із слухачами учений секретар Головченко Валентина Миколаївна.

Червень