© 2016 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Квітень
Травень
Червень


 • 01.06.2016

 • Про навчання керівників (спеціалістів) секторів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

  1 червня 2016 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулося навчання керівників (спеціалістів) секторів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

 • 03.06.2016

 • Про науково-методичний семінар для науковців та публічних службовців Херсонської області.

  03 червня 2016 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за участю керівника апарату Херсонської обласної державної адміністрації Клюцевського В. І., заступника начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби України в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях АР Крим та м. Севастополі Янас О.М., директора ХОЦППК Білорусова С.Г., начальника відділу кадрової роботи апарату обласної державної адміністрації Сторчак О.А., заступника директора з наукової роботи, доктора наук з державного управління, професора Попова С. А., к.н.держ.упр., доцента Колісніченко Н.М. та аспірантів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України в рамках науково-дослідної роботи «Реформування публічного управління шляхом забезпечення децентралізації, субсидіарності та самодостатності» було проведено науково-методичний семінар для науковців та публічних службовців Херсонської області.

 • 14-15.06.2016

 • Про практичні семінари для керівників та спеціалістів апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів влади з питань кадрової роботи.

  14-15 травня 2016 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації заступником начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м.Севастополі Янас О.М. для керівників та спеціалістів апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів влади відповідальних за ведення кадрової роботи було проведено практичні семінари.

 • 16.06.2016

 • Про проведення другого етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець.

  З метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців Національним агентством України з питань державної служби та його територіальними підрозділами проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець».