© 2009 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
cppk@list.ru

 

 

Квітень

28.04.2015 Про навчання державних реєстраторів райдержадміністрацій та міськвиконкомів

28 квітня в Херсонському обласному центрі перепідготовки підвищували свій професійний рівень Державні реєстратори райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Навчання проходило за програмою одноденного короткотермінового семінару.

25.04.2015 Про участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою! - 2015».

Працівники Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації приєднались до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! - 2015». Це наймасштабніше прибирання України, яке проходило 25 квітня з 10:00 до 13.00 по всій країні. Зранку працівники Центру зі своїми родинами прибирали парк ім. Маргелова.

24.04.2015 Про тренінг для редакторів районних, міських комунальних газет та дводенні заняття для фахівців з внутрішньої та інформаційної політики районних державних адміністрацій, міськвиконкомів

Голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов ініціював проведення відповідних тренінгів для редакторів районних, міських комунальних газет та дводенні заняття для фахівців з внутрішньої та інформаційної політики районних державних адміністрацій, міськвиконкомів на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

22.04.2015 Про навчання керівників (спеціалістів) фінансових управлінь (відділів) райдержадміністрацій та міськвиконкомів

20 - 21 квітня в Херсонському обласному центрі перепідготовки підвищували свій професійний рівень керівники (спеціалісти) фінансових управлінь (відділів) райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Навчання проходило за програмою короткотермінового семінару.

02.04.2015 Про навчання начальників управлінь, відділів, спеціалістів Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

27 березня та 2 квітня 2015 року в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій було проведено два 4-годинних тренінги з питань роботи в команді за участю начальників управлінь, відділів, спеціалістів Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Травень

20.05.2015 Про навчання керівників (спеціалістів) відділів туризму і курортів райдержадміністрацій та міськвиконкомів

У період з 18 – 20 травня 2015 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували свій професійний рівень керівники (спеціалісти) відділів туризму і курортів райдержадміністрацій та міськвиконкомів за програмою короткотермінового семінару.

14.05.2015 Міжрегіональна відеоконференція, присвячена Європейському тижню місцевої демократії

На базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 14 травня 2015 року було проведено міжрегіональну відеоконференцію, присвячену Європейському тижню місцевої демократії.

15.05.2015 Про проведення навчальних семінарів з питань роботи у програмі електронного документообігу "Мегаполіс. Документообіг"

З метою формування умінь та навичок практичного використання програми Megapolis відділом комп’ютерного забезпечення обласної державної адміністрації разом із представником компанії Softline на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації з січня по квітень 2015 року було проведено 14 навчальних семінарів з питань користування новою системою електронного документообігу Megapolis.

Червень

11.06.2015 Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

11 червня 2015 року на базі ХОЦППК було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". В конкурсі прийняли участь переможці першого етапу в номінаціях "кращий керівник" та "кращий спеціаліст", було запрошено представників засобів масової інформації.

08.06.2015 Про проведення міжрегіональної конференції щодо обговорення проекту Закону України "Про державну службу" та питань підготовки професійних програм до узгодження

8 червня 2015 року ХОЦППК взяв учать в міжрегіональній конференції щодо обговорення проекту Закону України "Про державну службу" та питань підготовки професійних програм до узгодження

04.06.2015 Про навчання спеціалістів апарату облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, відповідальних за роботу із зверненнями громадян

02 – 04 червня в Херсонському обласному центрі перепідготовки підвищували свій професійний рівень спеціалістів апарату облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, відповідальних за роботу із зверненнями громадян.

04.06.2015 Про проведення тренінгу "Демократичне врядування як основа громадянського суспільства в Україні"

04 червня 2015 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації в рамках програми короткотермінового семінару для спеціалістів апарату облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, відповідальних за роботу із зверненнями громадян, було проведено тренінг "Демократичне врядування як основа громадянського суспільства в Україні".