© 2009 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
cppk@list.ru

 

 

Про проведення семінару «Польський досвід та український шлях до децентралізації – питання та відповіді»


23 вересня 2015 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищеня кваліфікації відбувся семінар на тему: «Польський досвід та український шлях до децентралізації – питання та відповіді». Зазначений захід проходить в рамках проекту «Децентралізація на практиці. Польський досвід місцевого самоврядування та нові рішення в Україні».

Семінар проведено для осіб, які готують та впроваджують реформу самоврядування в області: представників районних ОМС, громад, громадских активістів.

У семінарі взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Шепелєв І.О., директор Офісу реформ Горбенко Ю.П., голова Ассоціації сільських, селищних рад територіальних громад області Возаловська Н.А., директор Центру Білорусов С.Г.

З польскої сторони з учасниками семінару поділилися досвідом щодо проведення адміністративної реформи, реформи державного управління, реформи самоврядної адміністрації, участі місцевих громад у процесі прийняття суспільних рішень експерти проекту Павел Ментельскі, Казімєж Воланьскі та Едита Кучма.