© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Про участь у відеоконференції з нагоди святкування 100-річчя з дня формування державної служби України.

20 червня 2018 року Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації прийняв участь у відеоконференції з нагоди святкування 100-річчя з дня формування державної служби України. У спілкуванні були задіяни представники Національної академії державного управління при Президентові України, Кіровоградського, Херсонського, Чернівецького центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Модератори відеoконференції обмінялися привітаннями та поінформували про учасників конференції та зміст виступів.

Оксана Янас, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі, озвучила привітання голови Нацдержслужби України Костянтина Ващенка щодо ювілейної дати державної служби України.З привітанням та побажанням подальшого професійного розвитку державним службовцям та Нацдержслужбі України в цілому виступив Іван Лопушинський, завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України.


Директор центру Сергій Білорусов зробив акцент на важливості здійснення фахових комунікацій з питань історії, сучасного стану та пріоритетів розвитку державної служби.

Практично усі виступаючи в своїх виступах висвітлювали власне бачення іторії створення та функціонування державної служби України. Пропонували шляхи удосконалення діяльності державних службовців з підготовки молодих управлінців.

В цілому відеоконференція пройшла на високому науковому рівні та у дружній атмосфері.