© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Про семінар з питань розвитку професійної компетентності державних службовців та здатності виконувати завдання в умовах реформування України.

На допомогу учасникам ІІ туру конкурсу «Кращий державний службовець» 18 червня 2018 року було проведено семінар з питань розвитку професійної компетентності державних службовців, уміння публічного виступу та здатності виконувати завдання в умовах реформування України.Про проведення другого етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець у 2018 році.

З метою підвищення авторитету державної служби шляхом визначення лідерів та узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців Національним агентством України з питань державної служби та його територіальними підрозділами проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». ІІ тур Конкурсу проходить у дні святкування сторіччя державної служби України.18 червня 2018 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ організацій зібралися переможці І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» з усієї області, щоб визначити найкращих – переможців ІІ туру, які представлятимуть в подальшому область на ІІІ турі Конкурсу в м. Києві.Привітав та побажав успіху учасникам Конкурсу Володимир Клюцевський – керівник апарату Херсонської облдержадміністрації (голова комісії). З питань проходження Конкурсу виступили Сергій Білорусов – директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, Оксана Янас – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби України в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі (співголови комісії).