© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Про проведення тематичного короткотермінового семінару для працівників територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

31 травня 2018 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій було проведено тематичний короткотерміновий семінар для працівників територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

Всього в роботі семінару взяли участь 20 осіб.

В ході семінару було розглянуто такі теми: «Пріоритети державної політики України у сфері протидії корупції» та «Нове в антикорупційному законодавстві», які розкрив директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, к.т.н., доцент, заслужений працівник освіти України – Білорусов С.Г.

З особливостями захисту права на державну службу відповідно до Закону України «Про державну службу» ознайомила Янас О.М. – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м. Севастополі.

Про мову як складову національної культури та сучасні вимоги до усного та писемного офіційно-ділового мовлення в органах державної влади розповіла доцент кафедри українського мовознавства Інституту філології та журналістики Херсонського державного університету, к.п.н., доцент – Окуневич Т.Г.

Після закінчення семінару слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою тематичного короткотермінового семінару з питань проходження державної служби.

Вчений секретар                                                       В.М. Головченко