© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Про навчання керівників (спеціалістів) підрозділів з питань контролю апарату райдержадміністрацій, міськвиконкомів, та спеціалістів з питань контролю структурних підрозділів обласної державної адміністрації за програмою тематичного короткотермінового семінару.

29-30 травня 2018 року в Центрі відбулося навчання керівників (спеціалістів) підрозділів з питань контролю апарату райдержадміністрацій, міськвиконкомів, та спеціалістів з питань контролю структурних підрозділів обласної державної адміністрації за програмою тематичного короткотермінового семінару.

Відкрили семінар Клюцевський Володимир Іванович – керівник апарату обласної державної адміністрації, Величко Олена Володимирівна – начальник відділу контролю апарату обласної державної адміністрації, Білорусов Сергій Георгійович – директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Про актуальні питання організації роботи з контролю розповів присутнім Клюцевський Володимир Іванович – керівник апарату обласної державної адміністрації.

Лопушинський Іван Петрович – завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, доктор наук з державного управління, професор познайомив слухачів з питанням щодо децентралізації державної влади як складової адміністративної реформи в Україні.

Про розвиток комунікацій: аспекти організаційної культури та ділового спілкування. Елементи тайм-менеджменту довів присутнім Литвиненко Вячеслав Павлович – завідувач методичного кабінету Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Янас Оксана Миколаївна - заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м.Севастополі розкрила слухачам особливості захисту права на державну службу відповідно до Закону України «Про державну службу».