© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Про участь у заході «DOCCU-fest» «Будуємо демократію разом» у межах Швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

17 травня 2018 року директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Сергій Білорусов прийняв участь у заході «DOCCU-fest» «Будуємо демократію разом» у межах Швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU». Захід відбувся на базі КВНЗ «Херсонська академія непервної освіти».

У відкритті «DOCCU-fest» взяли участь голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, ректор КВНЗ «Херсонська академія непервної освіти» Анатолій Зубко та керівник Швейцарсько-українського проекту DOCCU, голова ГО «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» Наталія Протасова.

Серед головних гасел фестивалю були визначені «Участь і взаємодія» в межах децентралізації управління освітою та «Сприйняття різноманітності» щодо розвитку демократії, прав людини та дієвої демократії в громаді.