© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Про проведення тематичного короткотермінового семінару для працівників територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

19 квітня 2018 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій було проведено тематичний короткотерміновий семінар для працівників територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби в Херсонській області.

Всього в роботі семінару взяли участь 23 особи.

В ході семінару було розглянуто такі теми: «Пріоритети розвитку державної служби в Україні» та «Державна служба як нова модель державного сервісу», які розкрив директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, к.т.н., доцент, заслужений працівник освіти України – Білорусов С.Г.

Про мову як складову національної культури та сучасні вимоги до усного та писемного офіційно-ділового мовлення в органах державної влади розповіла доцент кафедри українського мовознавства Інституту філології та журналістики Херсонського державного університету, к.п.н., доцент – Окуневич Т.Г.

З новою Типовою інструкцією з діловодства, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року №55, дотриманням вимог службового діловодства, а також з основними видами службових документів та вимогами до їх оформлення ознайомила вчений секретар Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації – Головченко В. М.

Після закінчення семінару слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою тематичного короткотермінового семінару.

editions2


Вчений секретар                                                                                     В.М. Головченко