© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Про виїзне навчання посадових осіб апарату Херсонської міської ради та її виконавчих органів.

18 квітня 2018 року в Херсонській міській раді відбулося виїзне навчання посадових осіб апарату Херсонської міської ради та її виконавчих органів за програмою тематичного короткотермінового семінару.


Практичне заняття «Мова, як складова національної культури. Сучасні вимоги до усного та писемного офіційно - ділового мовлення в органах місцевого самоврядування» із слухачами провела Окуневич Тетяна Григорівна – доцент кафедри українського мовознавства Інституту філології та журналістики Херсонського державного університету, к.п.н.

Лекцію на тему «Дотримання вимог службового діловодства. Основні види документів та вимоги до їх оформлення в органах публічної влади» підготувала та прочитала учений секретар Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Головченко Валентина Миколаївна.
Білорусов Сергій Георгійович директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат техн.наук, магістр державного управління ознайомив присутніх із новими новелами в антикорупційному законодавстві та розповів про технологію управління особистою ефективністю (Тайм-менеджмент).