© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Про навчання четвертої групи старост об’єднаних територіальних громад.

16 - 18 квітня 2018 року в Центрі відбулося навчання четвертої групи старост об’єднаних територіальних громад за програмою тематичного короткотермінового семінару.

Семінар охоплював питання щодо засвоєння окремих положень Законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про службу в органах місцевого самоврядування». В процесі його проведення було визначено та опрацьовано основні засади функціонування інституту старост ОТГ. Присутні оволоділи знаннями та набули вміння й навички щодо здійснення фахових повноважень у діяльності старост.

Круглий стіл щодо обміну досвідом діяльності «Кращі регіональні практики» провели Білорусов Сергій Георгійович – директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, к.т.н,. доцент, заслужений працівник освіти України та Оленковська Лариса Павлівна - доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, кандидат наук з державного управління, Секретар асоціації міст України.

Слухачі стали учасниками тренінгу «Розвиток громадянських та фахових компетентностей старости в контексті його повноважень та організації роботи», який провела Томіліна Юлія Євгенівна – старший викладач кафедри теорії та історії права і держави Херсонського державного університету. Семінар охоплював питання щодо засвоєння окремих положень Законів України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про службу в органах місцевого самоврядування». В процесі його проведення було визначено та опрацьовано основні засади функціонування інституту старост ОТГ. Присутні оволоділи знаннями та набули вміння й навички щодо здійснення фахових повноважень у діяльності старост.

Губа Марина Ігорівна – доцент кафедри публічного управління та адміністрування, к.е.н., доцент Херсонського державного аграрного університету ознайомила присутніх з процедурою отримання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах.

Про децентралізацію влади: становлення інституту старост в контексті добровільного об’єднання територіальних громад розповів Лопушинський Іван Петрович – завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України.

Туркот Тетяна Іванівна – доцент «Херсонської академії неперервної освіти» Херсонської обласної ради, к.п.н. провела психологічний тренінг «Природа, причини та запобігання виникнення конфліктів. Практичні аспекти управління конфліктними ситуаціями. Психологічні аспекти спілкування».

Слухачі залишились задоволеними якістю проведеного навчання.