© 2018 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

Про участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Від України 2030 до регіональних стратегій».

4 квітня 2018 року директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Сергій Білорусов прийняв участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Від України 2030 до регіональних стратегій». Захід відбувся на базі Херсонського національного технічного університету та в межах аналітичної платформи стратегічних комунікацій щодо збалансованого розвитку України.


Вітальне слово взяв Юрій Бардачов, ректор Херсонського національного технічного унівреситету. У науковій дискусії прийняли участь майже 20 викладачів вищих навчальних закладів та експертів міста Херсона.

Одним з питань «круглого столу» стало обговорення забезпечення та створення необхідних умов розвитку Херсонської області на перспективу до 2030 року. Директор Центру Сергій Білорусов висвітлив актуальну тему щодо пріоритетних шляхів розвитку людського капіталу Херсонщини.