© 2020 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

І квартал
Січень


Про виїзний семінар у Музиківській сільській об’єднаній територіальній громаді Білозерського району.

20.01.2019

20 січня 2020 року відбувся виїзний семінар у Музиківській сільській об’єднаній територіальній громаді Білозерського району. Провели навчальний семінар директор Центру Сергій Білорусов завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Вадим Яцик. Навчальний захід був присвячений практичним аспектам електронного декларування та новим новелам антикорупційного законодавства; відповідальності за корупційні діяння.

Про навчання керівників (спеціалістів) виконавчих органів Херсонської міської ради.

23-24.01.2020


23 – 24 січня 2020 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію керівники (спеціалісти) виконавчих органів Херсонської міської ради за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про навчання спеціалістів з кадрових питань сільських та селищних рад ОТГ.

27-28.01.2020


27 - 28 січня 2020 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію спеціалісти з кадрових питань сільських та селищних рад ОТГ за програмою короткострокового семінару.

Детальніше >>>

Лютий


Про ннавчання спеціалістів районних державних адміністрацій, районних та міських рад, відповідальні за роботу із запобігання та виявлення корупції в органах державної влади, органах місцевого самоврядування.

03 - 05.02.2020

03 – 05 лютого 2020 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію спеціалістів районних державних адміністрацій, районних та міських рад, відповідальні за роботу із запобігання та виявлення корупції в органах державної влади, органах місцевого самоврядування за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про навчання спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, сільських та селищних рад обєднаних територіальних громад, відповідальних за роботу із запобігання та виявлення корупції в органах державної влади, органах місцевого самоврядування.

10 - 12.02.2020

10 – 12 лютого 2020 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію спеціалісти структурних підрозділів обласної державної адміністрації, сільських та селищних рад об’єднаних територіальних громад, відповідальних за роботу із запобігання та виявлення корупції в органах державної влади, органах місцевого самоврядування за програмою короткострокового семінару.

Детальніше >>>

Про навчання посадових осіб виконавчого комітету Корабельної районної у місті Херсоні ради.

14.02.2020

14 лютого 2020 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію посадові особи виконавчого комітету Корабельної районної у місті Херсоні ради за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про виїзні семінари для працівників Каховського міськвиконкому та спеціалістів Каховської районної державної адміністрації.

19.02.2020


19 лютого 2020 року у місті Каховка відбулися виїзні семінари для працівників Каховського міськвиконкому та спеціалістів Каховської районної державної адміністрації.

Детальніше >>>

Про навчання посадових осіб виконавчого комітету Голопристанської міської ради.

21.02.2020

21 лютого 2020 року згідно плану-графіку за програмою виїзного короткострокового семінару «Впровадження системи «Розумна взаємодія» як один із кроків на шляху до діджиталізації суспільства» підвищували кваліфікацію начальники (спеціалісти) управлінь, відділів, секторів виконавчого комітету Голопристанської міської ради.

Детальніше >>>

Про зустріч директора Центру Білорусова Сергія Георгійовича з представником організації Національний Демократичний Союз Маріанною Полевіковою.

24.02.2020

24 лютого 2020 року відбулася зустріч директора Центру Білорусова Сергія Георгійовича з представником організації Національний Демократичний Союз Маріанною Полевіковою.

Детальніше >>>

Про участь у презентації курсу «Навички діалогу та медіації для потреб публічної влади».

25.02.2020

25 лютого 2020 року працівники Центру взяли участь у презентації курсу «Навички діалогу та медіації для потреб публічної влади».
Фахівці Центру дякують за змістовно проведену презентацію, яка, безумовно, визвала зацікавленість та переконала у необхідності оволодіння інструментарію діалогу та медитації для подальшого налагодження командної взаємодії між органами влади та громадськістю.


Про участь у конференції «Розумна взаємодія. Готуємо СТРИБОК в розвитку громад».

28.02.2020

У Запоріжжі стартувала обласна конференція «Розумна взаємодія», спрямована на розвиток міжсекторальної співпраці. Захід відбувався за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запоріжської облдержадміністрації.

Детальніше >>>
Березень


Про навчання спеціалістів з кадрових питань сільських та селищних рад ОТГ.

02 - 03.03.2020

02 – 03 березня 2020 року відбулася ІІ навчальна сесія спеціалістів з кадрових питань сільських та селищних рад ОТГ.

Детальніше >>>

Про навчання фахівців з надання адміністративних послуг сільських та селищних рад об’єднаних територіальних громад.

10 - 12.03.2020

10 – 12 березня 2020 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію за програмою короткострокового семінару фахівці з надання адміністративних послуг сільських та селищних рад об’єднаних територіальних громад.

Детальніше >>>