© 2019 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
ks.cppk@ukr.net

 

 

І квартал
Січень


Про виїзнй навчальний семінар із начальниками, спеціалістами відділів Суворовської районної у м.Херсоні ради.

14 - 16.01.2019


14 – 16 січня 2019 року відбувся виїзний навчальний семінар із начальниками, спеціалістами відділів Суворовської районної у м.Херсоні ради.

Детальніше >>>

Про презентацію підручника Малиновського В.Я.

17.01.2019

17 січня 2019 року Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій з запрошенням науковців вищих навчальних закладів міста взяв участь в презентації підручника «Публічна служба в Україні» професора кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, доктора політичних наук, професора – Малиновського В.Я.

Детальніше >>>

Про підписання Меморандуму з представниками команди естонсько-українського проекту «Стійка Україна».

28.01.2019

28 січня 2019 року Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації взяв участь у робочій зустрічі представників обласної державної адміністрації з представниками Міжнародного центру оборони та безпеки ICDS , на якій було підписано Меморандум про співпрацю та обговорено шляхи реалізації на території області естонсько-українського проекту «Стійка Україна».

Детальніше >>>

Про навчання фахівців із земельних питань сільських та селищних рад області.

28.01 - 01.02.2019


28 січня - 01 лютого 2019 року в Центрі відбулося навчання фахівців із земельних питань сільських та селищних рад області за професійною програмою.

Детальніше >>>

Лютий


Про семінар для керівників структурних підрозділів апарату, заступників керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

04 - 06.02.2019

04 – 06 лютого 2019 року відбувся короткотерміновий семінар для керівників структурних підрозділів апарату, заступників керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Детальніше >>>

Про семінар-тренінг "Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів ГО та ЗМІ".

06 - 07.02.2019

06 – 07 лютого 2019 року у Центрі пройшов семінар-тренінг "Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів ГО та ЗМІ" за ініціативи ГО Асоціація «Спільний простір» та Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше >>>

Про короткотерміновий семінар для cеціалістів апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, відповідальних за роботу щодо запобігання та виявлення корупції в органах державної влади.

11 - 13.02.2019

11 – 13 лютого 2019 року відбувся короткотерміновий семінар для cеціалістів апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, відповідальних за роботу щодо запобігання та виявлення корупції в органах державної влади.

Детальніше >>>

Про навчання фахівців сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад, відповідальних за архіви та діловодство за програмою короткотермінового семінару.

18 - 20.02.2019

18 – 20 лютого 2019 року в Центрі відбулося навчання фахівців сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад, відповідальних за архіви та діловодство за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про семінар із спеціалістами структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

21.02.2019


21 лютого 2019 року в Центрі відбувся «Реалізація антикорупційної політики. Відповідальність за корупційні діяння», який провів із спеціалістами структурних підрозділів обласної державної адміністрації Білорусов Сергій Георгійович – директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, к.т.н.
Про навчання секретарів (керуючих справами) сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад за програмою короткотермінового семінару.

25 - 27.02.2019


25 – 27 лютого 2019 року відбулося навчання секретарів (керуючих справами) сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Березень


Про апаратну нараду при директорові.

04.03.2019

04 березня 2019 року в Центрі відбулася апаратна нарада при директорові. На зазначеній нараді розглянуто питання:
- щодо обговорення проекту постанови КМУ «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності»;
- постанову КМУ від 06 лютого 2019 року № 106.
Про навчання керівників відділів (секторів) містобудування та архітектури районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування (у т.ч. поєднаних територіальних громад) головні архітектори.

04 - 06.03.2019

04 – 06 березня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію керівники відділів (секторів) містобудування та архітектури районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування (у т.ч. поєднаних територіальних громад) головні архітектори за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про проведення семінару-навчання.

05 - 06.03.2019

05 та 06 березня 2019 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочато проведення циклу семінарів на тему: «Особливості роботи конкурсної комісії: прийняття етично правильних рішень».для членів конкурсних комісій територіальних підрозділів центральних органів державної влади Херсонської області та структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Детальніше >>>Про навчання спеціалістів з питань внутрішньої, інформаційної та регіональної політики райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

11 - 13.03.2019

11 – 13 березня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію спеціалісти з питань внутрішньої, інформаційної та регіональної політики райдержадміністрацій та міськвиконкомів за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про навчання «Децентралізація влади як складова адміністративної реформи».

14.03.2019

14 березня 2019 року в Центрі відбулося навчання «Децентралізація влади як складова адміністративної реформи», яке у формі «круглого столу» провели із спеціалістами структурних підрозділів обласної державної адміністрації науковці ХНТУ.

Детальніше >>>

Про навчання керівників (спеціалістів) підрозділів з питань контролю райдержадміністрацій, міськвиконкомів та спеціалістів з питань контролю апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації.

18 - 20.03.2019

18 – 20 березня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію керівники (спеціалісти) підрозділів з питань контролю райдержадміністрацій міськвиконкомів та спеціалісти з питань контролю апарату і структурних підрозділів облдержадміністрації за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про тренінги «Пріоритети державної політики України у сфері протидії корупції. Нове в антикорупційному законодавстві» та «Гендерна політика України».

21.03.2019

21 березня 2019 року в Центрі проведено два тренінги «Пріоритети державної політики України у сфері протидії корупції. Нове в антикорупційному законодавстві» та «Гендерна політика України».

Детальніше >>>

Про семінар для працівників місцевих органів влади щодо дотримання норм законодавства про доступ до публічної інформації, захисту персональних даних.

25 - 26.03.2019


25-26 березня 2019 року в Центрі спільно із Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України прав людини та обласною державною адміністрацією проведено семінар для працівників місцевих органів влади щодо дотримання норм законодавства про доступ до публічної інформації, захисту персональних даних.

Про навчання керуючих справами виконавчого апарату районних рад.

25 - 27.03.2019

25 - 27 березня 2019 року згідно плану-графіку в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували кваліфікацію керуючі справами виконавчого апарату за програмою короткотермінового семінару.

Детальніше >>>

Про навчання для спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації.

28.03.2019

28 березня 2019 року в Центрі відбулося навчання для спеціалістів структурних підрозділів облдержадміністрації «Розвиток людського потенціалу на державній службі: регіональний та місцевий рівні», який у формі тренінгу провели Білорусов Сергій Георгійович – директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, к.т.н., доцент, магістр державного управління, та Левадна Тетяна Володимирівна - заступник директора, начальник навчально-організаційного відділу обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, магістр державного управління.