© 2009 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
cppk@list.ru

 

 

Січень

28.01.2015 Про навчання працівників апарату Херсонської обласної державної адміністрації 26,27,28 січня 2015 року

Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2015 рік з 26 по 28 січня 2015 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації підвищували свій фаховий рівень працівники апарату Херсонської обласної державної адміністрації за програмою короткотермінового семінару.

23.01.2015 Про навчання керівників (спеціалістів) структурних підрозділів облдержадміністрації

У період з 22 – 23 січня 2015 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвищували свій фаховий рівень керівники (спеціалісти) структурних підрозділів облдержадміністрації за програмою короткотермінового семінару.

21.01.2015 Про навчання працівників Херсонського міськвиконкому

20, 21 січня працівники Центру на базі Херсонського міськвиконкому проводили навчання працівників Херсонського міськвиконкому за програмою короткотермінового семінару. Відкривали навчання: Іванушкін Віктор В’ячеславович – заступник Херсонського міського голови та Білорусов Сергій Георгійович – директор Херсонського обласного центру пере-підготовки та підвищення кваліфікації.

14.01.15 Про навчання спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, відповідальних за роботу щодо запобігання та виявлення корупції в органах державної влади

З 12 - 14 січня 2015 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки підвищували свій професійний рівень спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, відповідальних за роботу щодо запобігання та виявлення корупції в органах державної влади. Навчання проходило за програмою короткотермінового семінару.

Лютий

16.02.2015 < Про навчання землевпорядників в 2015 році

З 16 лютого 2015 року було розпочато навчання за професійною програмою фахівців із земельних питань сільських та селищних рад, які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років, планується провести навчання двох груп даної категорії.

06.02.15 Про навчання сільських, селищних голів, які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років

В Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій з 02 по 06 лютого 2015 підвищували свій професійний рівень сільські, селищні голови, які не проходили підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років за професійною програмою.

05.02.2015 Про проведення регіонального тренінгу Академії лідерства для сільських та селищних голів

03 – 05 лютого 2015 року в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій в рамках навчання сільських та селищних голів був проведений регіональний тренінг Академії лідерства, організований за сприянням Програми Ради Європи «Посилення інстит

Березень

25.03.2015 Про навчання спеціалістів відділів організаційно-кадрової роботи структурних підрозділів обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій, відповідальні за ведення кадрової роботи

23 – 25 березня в Херсонському обласному центрі перепідготовки підвищували свій професійний рівень спеціалісти відділів організаційно-кадрової роботи структурних підрозділів обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій, відповідальні за ведення кадрової роботи. Навчання проходило за програмою короткотермінового семінару.

18.03.2015 Про навчання керівників (спеціалістів) відділів ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрацій

18 березня в Херсонському обласному центрі перепідготовки підвищували свій професійний рівень керівники (спеціалісти) відділів ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрацій. Навчання проходило за програмою короткотермінового семінару.

17.03.2015 Про навчання керівників (спеціалістів) відділів житлово-комунального господарства райдержадміністрацій та міськвиконкомів

В Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій з 16 по 17 березня 2015року підвищували свій професійний рівень керівники (спеціалісти) відділів житлово-комунального господарства райдержадміністрацій та міськвиконкомів за програмою короткотермінового семінару.