© 2009 Херсонський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
cppk@list.ru

 

 

Про проведення тематичного семінару
«Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі»


03 вересня 2015 року на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації пройшов тематичний короткостроковий семінар за темою: «Конкурентоспроможний лідер в управлінні реформами на сучасному етапі» з підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад та осіб, зарахованих до кадрового резерву на ці посади. Семінар пройшов за участю працівників управління підвищення кваліфікації кадрів та викладачів Одеського регіонального інститут державного управління НАДУ при Президентові України. Тривалість семінару 8 годин.

У відкритті навчання прийняли участь голова Херсонський обласної державної адміністрації Путілов А.С. та керівник апарату Клюцевський В.І. Голова облдержадміністрації Андрій Путілов звернувся присутніх на семінарі керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, перших заступників голів райдержадміністрацій, сільських та селищних голів і з проханням працювати не покладаючи сил задля майбутнього нашої держави.

«Я розумію, що зараз не найлегші часи, але я знаю, що реформи – це не завжди легко. Ми повинні зібрати всі свої сили та працювати задля змін на краще, щоб наші діти та онуки жили в гарній європейській країні», - підкреслив Андрій Путілов.Приходченко Л.Л., завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління, професор, прочитала лекцію на тему: «Лідерство – запорука ефективності реформування системи публічного управління».

Євстюніна Ю.В., декан факультету менеджменту, кандидат педагогічних наук, провела практичне заняття на тему: «Комунікативна компетентність сучасного керівника-лідера».


Давтян С.Г., доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування, кандидат наук з державного управління, доцент, та Саханєнко С.Є., професор кафедри державного управління і місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління, професор, провели «круглий стіл» на тему: «Стратегія сталого розвитку «Україна – 2020»: механізми децентралізації влади».

. Круглий стіл щодо ролі керівників органів публічної влади в державотворенні України провели Приходченко Л.Л. та Липовська С.О., начальник Управління підвищення кваліфікації кадрів.

Також серед викладачів були Саханєнко С.Є. - професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління, професор та Чебан О.І. - доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, кандидат наук з державного управління. Всього у навчанні прийняли участь 50 чоловік. По закінченню навчання всі слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.